YURT TAHSİS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

(YURT KAYDINIZIN YAPILABİLMESİ İÇİN GEREKLİ BELGELER KAYIT ESNASINDA TESLİM EDİLMESİ ZORUNLUDUR. AKSİ TAKDİRDE KAYIT İŞLEMLERİ YAPILMAYACAKTIR.)

Duyurular
İhale Duyurusu : İş İlanı
İhale Duyurusu : Gayrimenkul İhalesi
Duyuruların Tamamı


TSK Kurumsal İndirim Uygulaması ve Projesi

-TSK Kurumsal İndirim Uygulamasına Başlanmıştır.

-Genelkurmay Başkanlığı ile Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı tarafından TSK Kurumsal İndirim uygulaması bütünsel bir bakış açısıyla yürütülmeye başlanmıştır.
DUYURU...!

- TSK Eğitim Vakfı ile TÖMER Yabancı Dil Kursu Arasında Yapılan Protokol ile TSK Mensubu ve Emekli Akıllı Kart Sahibi Tüm Personele TÖMER in Türkiye deki Bütün Şubelerinde 31 TEMMUZ 2015 Tarihi İtibari ile %40 İndirim Uygulamasına Başlanmıştır. 


- TSK Eğitim Vakfı ile Milli Eğitim Vakfı Koleji Özel Okulları Arasında Yapılan Protokol ile TSK Mensubu ve Emekli Akıllı Kart Sahibi Tüm Personele MEV Kolejinin Ankara, İstanbul ve İzmir Şubelerinde 01 EYLÜL 2015 Tarihinden geçerli olmak üzere %5 İndirim Uygulamasına Başlanmıştır.

- Diğer Eğitim Kurumları ile İlgilide Çalışmalarımız Devam Etmektedir. Saygı ile Duyurulur. 


TSK EĞİTİM VAKFI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ- TSK Eğitim Vakfına Bağışlarınızı Bağış bölümündeki  Banka Hesap Numaraları ile yapılabileceği gibi ayrıca Bankaların İnternet Bankacılığı Bağış Ekranları aracılığıyla da yapabilirsiniz.

TSK EĞİTİM VAKFININ 58 NCI KURULUŞ YILDÖNÜMÜ (16 MART 2015)

.